Competitie

Amsterdam ’78 heeft een behoorlijk aantal competitie-spelende leden van verschillende speelniveaus. Voor informatie over deelname aan de competitie kunt u contact opnemen met onze wedstrijdsecretaris Timon Priem via wedstrijdsecretaris@amsterdam78.nl

NAJAAR 2023

Team 1 – 2e Divisie – Zaterdag
Timon Priem
Uri Eugenio
Masahiro Takano
Jean Paul Montanus
Joakim Rondin

Team 2 – Overgangsklasse – Zaterdag
Selcan G├╝rkan
Yves Verschoore
Bart Meijer

Team 3 – Overgangsklasse – Vrijdag
Erwin Nissa
Luuk van der Veer
Ben Hortulanus
Lars van ‘t Hoenderdaal
Misja Weers

Team 4 – Hoofdklasse – Zaterdag
Ruud Anandbahadoer
Marv Lijsen
Fadi Gabra
Adonis Flores
Dimitrios Kales
Raymond Marinus

Team 5 – 1e klasse – Vrijdag
Raymond Zwart
Keith van Golberdinge
Erwan Belouard
Bruno Vink
Sebastiaan Bosklopper
Siep Adema

Team 6 – 1e klasse – Vrijdag
Dian Liu
Leo Desmedt
Niels van Groningen
Rohan Shetty
Pepijn Tax
Ricardo Snip

Team 7 – 2e klasse – Vrijdag
Mehmet Doyran
Sai-Yung Ly
Laurence Bont
Oliver Bont

Team 8 – 2e klasse – Vrijdag
Robert Ujcic
Roy Sedney
Rishabh Chauhan
Cristian Buleandra

Team 9 – 3e klasse – Vrijdag
Kees Diamant
Robert van Der Belt
Bas Landzaat

Team 10 – 3e Klasse – Dinsdag
Gerrie Laroo
Jan Sun
Arnold van Hoving
Robin Aalst
Co van der Hert
Joris Thys

Team 11 – 3e klasse – Vrijdag
Kalle de Bruijn
Jasper Meijer
Jeroen Post
Jeffrey Lee

Team 12 – 3e klasse – Dinsdag
Niklas Schumm
Dusan Kostic
Ruslan Stravinskyi
Liwen Guo
Ray Dao

Team 13 – 3e klasse – Dinsdag
Bram Ochsendorf
Karel Berghuijs
Sezayi Arslan
Tom Klaver
Daniel Schein

Team 14 – 3e klasse – Dinsdag
Yury Kazansky
Jolke Meijer
Costas Kokkinolambos
Shubham Baranwal
Mashal Alshboul

Team 15 – 4e klasse – Vrijdag
Ron de Laat
Nick Morrison
Mary Jane Flores
Antonio Pliz
Gina De Chiara

Team 16 – 4e klasse – Dinsdag
Abhishek Singh
Stefanos Papamarkou
Giorgio Sahgal
Willem Westra
Frank Straeter

Team 17 – 4e klasse – Dinsdag
Ben Fleis
Katharina Gersch
Michael Bismuth
Johan Compagner
Savannah Fischer
Timon Dubbeling

Team 18 – 5e klasse – Dinsdag
Annie Chou
Chul Joo Ro
Eva Meijerink
Rodolfo Vejar
Jeanette Sumalgy
Jasper Korff

Team 19 – 5e klasse – Dinsdag
Theres Patzelt
Niels Petter Thomsen
Willemijn Lacor
Javier Frisancho Salinas
Japee Ihasee
Ken Koementas

Jeugd 1 – Landelijk B – Zaterdag
Erwan Belouard
Bruno Vink
Jeffrey van den Heuvel
Jeffrey Lee

Jeugd 2 – Landelijk C – Zaterdag
Kalle de Bruijn
Jeroen Post
Jayno Abdul
Efecan Topaktash

Jeugd 3 – 3e klasse – Zaterdag
Duuk de Ruyter
Justin Wu
Joram Fransen
Louis Ferrari
Flyn Terhaar
Edoardo Spelta

Jeugd Starters 1 – Groep A – Zaterdag
Cas Jacobs
Bjarne van den Boom
Jesper van Dingstee
Nels Valewink

Directe Links

Programma en Uitslagen (TT App)
NTTB Afdeling Holland Noord